Pre základnú funkčnosť, spríjemnenie používania webu, analytické účely a v prípade udelenia súhlasu aj na účely cielenia reklamy využívame súbory cookies. Nastavenie vlastných preferencií cookies môžete kedykoľvek upraviť odkazom v spodnej časti stránok.

OBCHODNÉ PODMIENKY
Obchodné podmienky

 

Obchodné podmienky platia pre zákazníkov (ďalej len „kupujúci“)

internetového obchodu lubiq.sk


Tento obchod prevádzkuje (ďalej len „predávajúci“):

Názov:     Ľubica Ševčovičová - LUBIQ

IČO:        40 784 495

DIČ:        1071202308 (nie som plátca DPH)

Sídlo:      Jána Stanislava 15, 841 05 Bratislava (poštová adresa)

mobil:      0903 - 244 322

E-mail:     lubiq@lubiq.sk

Č. účtu:    FIO, a.s.,

IBAN: SK09 8330 0000 009903244322

BIC kód/SWIFT: FIOZSKBAXXX


OBJEDNANIE TOVARU A SLUŽIEB

Pri objednávaní tovaru prostredníctvom internetu ide o zaslanie objednávky na konkrétny tovar, ktorý je skladom alebo jeho objednávku na základe dostupného vizuálu. Ďalšia komunikácia prebieha prostredníctvom e-mailu, preto je zadanie správnej e-mailovej adresy veľmi dôležité.

 

POTVRDENIE OBJEDNÁVKY

Každá objednávka musí byť zo strany predávajúceho potvrdená e-mailom. Údaje o dostupnosti tovaru na internete majú v momente objednania len informačný charakter, aj keď predávajúci v rámci poskytovania kvalitných služieb má záujem tento stav udržiavať aktuálny. Aktualizácia však vzhľadom na personálne možnosti predávajúceho môže byť vykonaná max. 1x denne. Preto vždy počkajte (najmä v prípade platby vopred na účet) až na potvrdenie reálnosti dodania tovaru vo Vami akceptovateľnom termíne. V prípade realizácie zákazky na objednávku budete kontaktovaný emailom pre potvrdenie kompletného vyhotovenia a potvrdenie predpokladaného termínu dodania vzhľadom na dostupnosť požadovaných materiálov a zložitosť zhotovenia.

 

DODANIE TOVARU

  • OSOBNÝ ODBER - kupujúci zaplatí na základe faktúry vopred na účet a osobne si prevezme výrobok v mieste sídla predávajúceho. Vyzdvihnutie si kupujúci dohodne vždy vopred telefonicky na mob. čísle: 0903 - 244 322. Po dohode s predávajúcim je možné si prevziať tovar aj na inej dohodnutej adrese.

  • POŠTOU/KURIÉROM - kupujúci zaplatí na základe faktúry vopred na účet a následne mu bude prostredníctvom Slovenskej pošty resp. kuriérskou spoločnosťou odoslaný výrobok. Fakturovaná suma bude súčtom súm za výrobok a prepravných nákladov. Každá zásielka predávajúceho je poistená.


Tovar zostáva až do jeho úplného zaplatenia vlastníctvom predávajúceho.

 

DODACIA LEHOTA

Tovar, ktorý je na sklade a vašu objednávku vám potvrdíme e-mailom, bude obratom pripravený na odoslanie. Na základe objednávky vám bude vystavená zálohová faktúra, ktorú treba uhradiť a až po pripísaní úhrady na účet predávajúceho, vám bude ihneď zaslaný tovar. Tento postup úhrady platí aj v prípade osobného odberu.

V prípade výroby tovaru na objednávku je dodacia lehota dohodnutá pri zadávaní objednávky a je kupujúcim akceptová prostredníctvom e-mailu. Tovar bude dodaný na jej základe. V prípade náročnejšej výroby alebo tvorby výrobku na mieru je predávajúci oprávnený požadovať zálohovú platbu vo výške 50% ceny výrobku.

V prípade okolností, na ktoré nemá predávajúci vplyv (zdržanie pošty a pod.), kupujúci akceptuje predĺženú dodaciu lehotu, ak si to takéto okolnosti vyžiadajú.

Dodacie a platobné podmienky platia pre zasielanie v rámci Slovenskej republiky. Tovar do zahraničia dodávame po individuálnej dohode.

 

PLATOBNÉ PODMIENKY

Za objednaný tovar, ktorý je skladom môže kupujúci zaplatiť:

  • PLATBOU VOPRED NA ÚČET - a následným zaslaním tovaru na adresu kupujúceho alebo osobným prevzatím.
  • ZÁLOHOVÁ PLATBA NA ÚČET - za výrobok na objednávku vyhotovený podľa požiadaviek zákazníka - najmä v prípade odevov šitých na mieru alebo náročnejšej výroby má predávajúci právo požadovať zálohovú platbu vo výške 50% dohodnutej ceny výrobku vopred na účet.

PLATBA VOPRED NA ÚČET – po potvrdení objednávky predávajúcim vám bude zaslaná zálohová faktúra, na základe ktorej zrealizujete platbu na účet predávajúceho. Po pripísaní platby na účet predávajúceho, vám bude obratom (v prípade objednania výroby podľa dohodnutých dodacích podmienok) tovar zaslaný prostredníctvom Slovenskej pošty resp. kuriérom. Suma na faktúre bude súčtom súm za tovar a poplatku za doručenie (balné a poštovné). Tovar je poistený a bude zaslaný doporučene.


ŠPECIÁLNE POŽIADAVKY

V prípade špeciálnych požiadaviek kupujúceho na objednávaný výrobok, najmä materiálových prípadne zvýšenie počtu skúšok z dôvodu náročnosti procesu tvorby môže byť cena vopred po dohode s kupujúcim navýšená o tieto náklady.

V prípade záujmu o darčekové balenie, vieme túto službu zabezpečiť podľa požiadaviek. Cena bude navýšená za náklady na darčekové balenie.

 

VRÁTENIE A VÝMENA TOVARU

V zmysle zákona máte možnosť pri zakúpení tovaru prostredníctvom internetu takýto tovar do 7 dní vrátiť bez udania dôvodu, za podmienky, že je výrobok nepoužitý, nepoškodený a je na ňom zachovaná vysačka.

Za vrátený tovar vám buď:

  • poukážeme zaplatenú sumu za výrobok na váš bankový účet
  • alebo vám zašlem iný výrobok, o ktorý by ste mali záujem, rozdiel súm vám buď poukážeme na bankový účet alebo vám bude doúčtovaný.

Vrátenie tovaru objednaného na zákazku a ušitého na mieru nie je možné. Takýto tovar je možné len reklamovať.


ZÁRUKA

V zmysle zákona poskytujem na každý výrobok záruku 2 roky. Plynúť začína dňom prevzatia tovaru.

Záruka sa nevzťahuje na bežné opotrebovanie výrobku zapríčinené jeho používaním. Tak isto nie je možné reklamovať poškodenie výrobku v dôsledku jeho nesprávneho používania (napr. nedodržiavaním symbolov ošetrovania odevu, a pod.).

REKLAMÁCIE

V prípade, ak by sa na vašom výrobku vyskytla chyba alebo poškodenie spôsobené výrobou, máte možnosť takýto výrobok v záručnej lehote reklamovať. Podmienkou prijatia reklamácie je zdokladovanie kúpy výrobku. Výrobok doručte predávajúcemu najlepšie osobne (vtedy sa vie vo väčšine prípadov hneď vyjadriť k oprávnenosti reklamácie) alebo poštou na uvedenú poštovú adresu. V zmysle platných zákonov a v zákonom stanovenej lehote bude vaša reklamácia vybavená. V prípade akceptovania reklamácie bude vaša reklamácia vybavená buď opravením chyby, alebo výmenou za rovnaký výrobok, pokiaľ je dostupný alebo vrátením kúpnej ceny tovaru.


OCHRANA OSOBNÝCH ÚDAJOV

Predávajúci zhromažďuje a spracováva Vami poskytnuté údaje za účelom ponuky obchodu a služieb. Poskytnutie údajov je dobrovoľné, nepovinné a bez dôsledkov s tým, že tieto údaje môžu byť spracované pre marketingové účely predávajúceho na dobu neurčitú v zmysle zákona č. 428/2002 Z. z. o ochrane osobných údajov. Podľa uvedeného zákona ste oprávnený kedykoľvek písomne odmietnuť ich ďalšie spracúvanie (poskytovanie), resp. využívanie v poštovom styku.


ZÁKAZNÍCKY SERVIS

Na Vaše otázky Vám rada odpoviem:

- na mobilnom čísle: 0903 - 244 322

- alebo na e-mailovej adrese: lubiq@lubiq.sk


Ako predávajúci sa budem tešiť, ak Vám moje výrobky vyčaria úsmev na tvári a budete sa v nich cítiť príjemne.

Ľubica Ševčovičová